Informace pro rodiče

Novinky, důležité

4. 6. Výlet IQ Landia Liberec - Cena 330,- Sraz ve třídě, návrat kolem 15:30. Odhlásit oběd.

19. 6. komentovaný výlet do ZOO(zaplatím ze sběru) - sraz ve třídě, konec akce 11:40

20. 6. Pampalánie(zaplatím z vánočních trhů) - sraz ve třídě, konec 11:40

21. 6. Vysvědčení - konec 8:30 hod.


Zprávy ze soustředění:

Fotky postupně přidáváme do fotogalerie, sledujte nás :o)

8.5.2019 - Dneska celý den modré nebe, děti konečně odložily bundy a vytáhly kraťasy. K obědu smažený sýr a hranolky, k večeři lívance s borůvkami. Dopoledne děti hrály týmové žebříky a odpoledne přehazovanou. Teď si balí a čeká je ještě vířivka a závěrečná diskotéka.

7.5.2019 - Dneska od rána sluníčko, celý den hry s létajícím talířem. Děti nadšené a moooc hodné. Krásně baští. K obědu kuře a smetanové brambory, zeleninový salát a k večeři guláš s rýží. Večer mají slíbenou dlouhou diskotéku.

6.5.2019 - Další slunečný den za námi. Dopoledne branball, odpoledne házená, teď herní piškvorky. Beseda s autogramiádou s Luďkem Zelenkou. Před námi vířivka, diskotéka. Všichni v pořádku.

5.5.2019 - Hlásíme se, že cesta byla rychlá, děti v pořádku. K obědu byla kuřecí polévka a rajská omáčka s těstovinami. Odpoledne děti hrály fotbal a večer hru kámen, nůžky, papír. K večeři byly krokety, maso a zeleninový salát. Venku bylo chladno, ale polojasno. Teď řádí na disco. Jsou moc spokojené


Elektronická peněženka

- v nejbližších dnech dostane přístupové heslo do elektronické peněženky

- peněženka slouží k veškerým platbám ve škole - družina, výlety, návštěva kulturních zařízení, akce ve škole - mimo kroužků a jídelny

- doporučujeme peněženku nabít na určitou částku např. 5OO,-( pozor družinové děti tam musí mít hned částku 480,- na platbu  družiny)

- měsíc před akcí dostanou děti informaci, jaká akce a za jakou cenu bude 

- 14 dní před akcí musí mít každý peněženku nabitou,  nebo se nemůže akce zúčastnit

Pomůcky do 3 třídy:

2x pero, 2x tužka č. 2, pastelky, fixy, guma, nůžky, ořezávátko, pravítko, kružítko s ostrým hrotem, trojúhelník s ryskou,  2x lepidlo, sáček na uložení pomůcek, vodovky, tempery, kulatý a plochý štětec, kelímek na vodu, podložku na lavici(noviny), modelínu, staré tričko, barevné papíry, obaly na sešity, papírové kapesníky 100kusů, podepsaný ručník, přezůvky, cvičební úbor, plavky

Sešity na příští rok jsem nakoupila za "sběrové" peníze

Od 13. 9. 2018 budeme s dětmi chodit každý čtvrtek 3. a 4. hodinu plavat. Děti potřebují potvrzení od lékaře, že jsou k tomuto způsobilé. Pokud budete dětem nechávat potvrzovat způsobilost na táboř či soustředění, nechte si tam napsat i plavání. Potvrzení platí nově 2 roky. Jinak budu dávat formulář v září.


Kalendář akcí


Pomůcky do 3. třídy

2x pero, 2x tužka č. 2, pastelky, fixy, guma, nůžky, ořezávátko, pravítko, kružítko s ostrým hrotem, trojúhelník s ryskou, 2x lepidlo, sáček na uložení pomůcek, vodovky, tempery, kulatý a plochý štětec, kelímek na vodu, podložku na lavici(noviny), modelínu, staré tričko, barevné papíry, obaly na sešity, papírové kapesníky 100kusů, podepsaný ručník, přezůvky, cvičební úbor, plavky

Sešity na příští rok jsem nakoupila za "sběrové" peníze

Od 13. 9. 2018 budeme s dětmi chodit každý čtvrtek 3. a 4. hodinu plavat. Děti potřebují potvrzení od lékaře, že jsou k tomuto způsobilé. Pokud budete dětem nechávat potvrzovat způsobilost na táboř či soustředění, nechte si tam napsat i plavání. Potvrzení platí nově 2 roky. Jinak budu dávat formulář v září.

Omlouvání dětí, další INFO

- omlouvání dětí do 72 hod
- nenosit do školy cenné věci
- kroužky začínají ??.9.2018
- školní automat na zdravou výživu kartičku vyzvednout v jídelně

- na běžné sešity průhledné obaly
- kontrolovat denně penály- ořezané tužky, pastelky, guma, ořezávátko, nůžky
- kontrolovat notýsky
- domácí úkoly podepsat